Ohlasy

S Alicí jsem spolupracoval na několika projektech webových stránek a e-shopů. Její nápady, aplikace moderních trendů a především vnímání uživatelské přívětivosti webových stránek jsou dokonalé.
Alice k projektům přistupuje proaktivně a dokáže vysvětlit, že některá mnou navržená řešení nejsou ideální. Díky tomu dokážeme nalézt správný směr a uspokojit tak naše klienty.
Děkuji za spolupráci. Alici mohu doporučit jako schopnou grafičku i perfektního parťáka do týmu.

Ing. Filip Kosík, obchodní ředitel Poski.com s.r.o.

 

Reakce klientů

Opravdu se mi váš rukopis líbí a musím říci, že jste se fakt trefila do mého „gusta“ 🙂
Pěkný den Jana

paráda:-) moc pěkné:-) spokojenost:-)

Dobrý den,
děkuji za zaslání náhledu, dívám se na to dnes celé dopoledne a musím říct za mě jednička :-).

Dobrý den, milá paní Brůnová,
Vybrali jsme návrh obalu č. 3, je moc krásný a moc vám tímto děkujeme.
Veronika a Ivan

Děkujeme ještě jednou za krásné první návrhy a těšíme se na další kroky.

Dobrý den. Myslím že paráda. Můžete mi prosím zaslat podklad pro reklamku? Děkuji moc za ochotu.
Děkuji JK

Dobrý den paní Brůnová,
děkuji Vám za první vlaštovku. Musím říci, že je podařená. Musím říci, že mě zlatá barva malinko ze začátku zaskočila, avšak čím více jsem se na grafiku díval, tím více se mi líbila.

Ali, jsi třída.
Vždycky se na Tvé návrhy těším…
T.

Je to naprostá pecka!!!!

 

Ohlasy z lektorské činnosti

Musím říct, že Váš kurz mi dal naprosto vše co jsem od něj očekávala, možná ještě více :-). Přístup paní Brůnové a Ševčíkové byl skvělý, opravdu nám byly velkou oporou, když jsme se někdy ztratily a nevěděly si rady. Určitě Vás moc ráda doporučím, jelikož za mě to byl konečně kurz, který měl smysl a člověk si z něj odnesl spoustu informací, které jsou k nezaplacení. Mě osobně kurz pomohl k rozvoji mé kreativní práce a jsem za to nesmírně ráda, jelikož mohu svým zákazníkům dopřát další novinky :-). Mnohokrát děkuji za vše a přeji Vám hodně skopojených kurzistů i žáků. Vaše škola je opravdu báječná.

Szturcová P., Ostrava

Kurz grafický designér mně mile potěšil. Přestože se už nějakou dobu nepřímo tomuto oboru věnuji, v určitých oblastech jsem doslova tápala. Kurz mi poskytl skvělou vědomostní základnu, díky které se mohu i nadále samostatně rozvíjet, rozšiřovat své znalosti a zkušenosti. Obě sympatické lektorky se nám mimo jiné snažily předat co nejvíce vlastních zkušeností, což oceňuji ze všeho nejvíce. Snad i proto jsem se vždy na kurzu cítila příjemně a těšila se na něj. (I když sobotní rána byla občas krutá a kurz byl celkově časově náročný). Dále oceňuji, že nám byly často zmiňovány chyby začátečníků v daných oblastech. Kurz rozhodně doporučuji a to i pro vás, kteří zrovna nemáte ambice stát se grafickým designérem. Grafika se tak třeba může stát jen vašim velkým koníčkem.

Katka W. Ostrava

Grafický kurz školy AVE ART hodnotím velmi pozitivně. Od začátku zde byla příjemná atmosféra. Lektorka s námi maximálně komunikovala, podrobně vysvětlila všechny funkce a možnosti grafických programů. Prostor byl pro každého účastníka. Získal jsem vše co jsem očekával, a mnoho informací navíc. S průběhem kurzu jsem velmi spokojen a můžu jen doporučit.

Tomáš Musialek, Ostrava

Po celou dobu jsem byla v kurzu moc spokojená a i přes časovou náročnost z důvodu dojíždění jsem tam chodila opravdu s radostí a těšila se na další hodiny. Dodnes mám na něj velice příjemnou vzpomínku. Přístup vyučujících byl skvělý, nadstandardní a přátelský, naučili mne opravdu mnoho věcí, které nyní v praxi využívám. Prostory školy jsou příjemné, inspirující. Co se týče vybavení nemohu také hodnotit jinak než kladně. Vše bylo k dispozici, s ničím nebyl problém, všichni naprosto vstřícní. Naučili nás opravdu mnoho tak, abychom se mohli dále sami rozvíjet a vědomosti uplatnili pro své i pracovní potřeby. Tímto bych chtěla ještě jednou týmu vyučujících v AVE ARTu poděkovat a popřát jim mnoho dalších nadšených studentů.

Rudzinski Š., Krnov

Kurz naplnil moje očekávání ve všech směrech. Kvalita výuky byla na velice dobré úrovni a jsem přesvědčena, že získané teoretické i praktické znalosti mohu použít v reálném prostředí a nadále je rozvíjet. Absolvování tohoto kurzu je určitě tím správným začátkem každého začínajícího grafického designéra.

Kasíková S., Ostrava

Tento kurz jsem zvolila pro doplnění znalostí, které jsem před 17-ti lety nezískala při studiu střední umělecké  školy, kdy se práci na počítači nevěnovala dostatečná pozornost. Kurz naplnil mé očekávání, naučila jsem se pracovat v programech, o které jsem měla zájem. Všichni lektoři byli velmi ochotní a věnovali se nám i našim kolikrát záludným dotazům 🙂 Děkuji všem. 

Markéta.
 
Na kurzu grafického designu jsem se hodně naučil, a některé poznatky už i využívám v praxi. Délka kurzu je podle mě ideálně nastavena, stejně jako obsah, ze kterého si každý rozhodně něco odnese. Vyzdvihl bych především přátelský přístup lektorů, kteří jsou vždy ochotni poradit a „popostrčit“. Kurz bych rozhodně doporučil všem, kteří  hledají odrazový můstek pro grafickou tvorbu různého druhu a neví kde a jak začít.
 
Nogol J.
 
Tento kurz jsem zvolila pro doplnění znalostí, které jsem před 17-ti lety nezískala při studiu střední umělecké  školy, kdy se práci na počítači nevěnovala dostatečná pozornost.
Kurz naplnil mé očekávání, naučila jsem se pracovat v programech, o které jsem měla zájem. Všichni lektoři byli velmi ochotní a věnovali se nám i našim kolikrát záludným dotazům .
Děkuji všem. 
Markéta
 

Ukázka prací kurzistů: 

Grafický designér 2019/2020

Grafický designér 2018/2019

Grafický designér 2018 – práce v ateliérech

Grafický designér 2017/2018