Ohlasy

S Alicí jsem spolupracoval na několika projektech webových stránek a e-shopů. Její nápady, aplikace moderních trendů a především vnímání uživatelské přívětivosti webových stránek jsou dokonalé.
Alice k projektům přistupuje proaktivně a dokáže vysvětlit, že některá mnou navržená řešení nejsou ideální. Díky tomu dokážeme nalézt správný směr a uspokojit tak naše klienty.
Děkuji za spolupráci. Alici mohu doporučit jako schopnou grafičku i perfektního parťáka do týmu.

Ing. Filip Kosík, obchodní ředitel Poski.com s.r.o.

 

Ohlasy z kurzu

Musím říct, že Váš kurz mi dal naprosto vše co jsem od něj očekávala, možná ještě více :-). Přístup paní Brůnové a Ševčíkové byl skvělý, opravdu nám byly velkou oporou, když jsme se někdy ztratily a nevěděly si rady. Určitě Vás moc ráda doporučím, jelikož za mě to byl konečně kurz, který měl smysl a člověk si z něj odnesl spoustu informací, které jsou k nezaplacení. Mě osobně kurz pomohl k rozvoji mé kreativní práce a jsem za to nesmírně ráda, jelikož mohu svým zákazníkům dopřát další novinky :-). Mnohokrát děkuji za vše a přeji Vám hodně skopojených kurzistů i žáků. Vaše škola je opravdu báječná.

Szturcová P., Ostrava

Grafický kurz školy AVE ART hodnotím velmi pozitivně. Od začátku zde byla příjemná atmosféra. Lektorka s námi maximálně komunikovala, podrobně vysvětlila všechny funkce a možnosti grafických programů. Prostor byl pro každého účastníka. Získal jsem vše co jsem očekával, a mnoho informací navíc. S průběhem kurzu jsem velmi spokojen a můžu jen doporučit.

Tomáš Musialek, Ostrava

Po celou dobu jsem byla v kurzu moc spokojená a i přes časovou náročnost z důvodu dojíždění jsem tam chodila opravdu s radostí a těšila se na další hodiny. Dodnes mám na něj velice příjemnou vzpomínku. Přístup vyučujících byl skvělý, nadstandardní a přátelský, naučili mne opravdu mnoho věcí, které nyní v praxi využívám. Prostory školy jsou příjemné, inspirující. Co se týče vybavení nemohu také hodnotit jinak než kladně. Vše bylo k dispozici, s ničím nebyl problém, všichni naprosto vstřícní. Naučili nás opravdu mnoho tak, abychom se mohli dále sami rozvíjet a vědomosti uplatnili pro své i pracovní potřeby. Tímto bych chtěla ještě jednou týmu vyučujících v AVE ARTu poděkovat a popřát jim mnoho dalších nadšených studentů.

Rudzinski Š., Krnov

Kurz naplnil moje očekávání ve všech směrech. Kvalita výuky byla na velice dobré úrovni a jsem přesvědčena, že získané teoretické i praktické znalosti mohu použít v reálném prostředí a nadále je rozvíjet. Absolvování tohoto kurzu je určitě tím správným začátkem každého začínajícího grafického designéra.

Kasíková S., Ostrava